Wdrożenia systemów ERP

Wsparcie systemu

Wsparcie po wdrożeniu jest potrzebne, żeby nieprzerwanie korzystać z możliwości systemu – bez błędów i awarii. Zaopiekujemy się Państwa systemem w ramach wsparcia powdrożeniowego.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu usługi wsparcia na poziomie złotego standardu dzięki umiejętnościom i wiedzy pozwalającym na rozwiązanie wszelkich problemów. Nasi pracownicy wsparcia technicznego mają bogate doświadczenie we wdrażaniu i wspieraniu wszystkich modułów Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX), a nasi programiści radzą sobie równie dobrze z wadami i zmianami zarówno w kodzie standardowym, jak i tym przygotowywanym na zamówienie.

Przeniesienie wsparcia dla nas

Jeśli przeniosą Państwo do nas swoją umowę wsparcia systemowego, dokonamy wstępnej oceny funkcjonowania Państwa systemu Microsoft Dynamics 365 i zidentyfikujemy wszystkie nierozwiązane problemy związane z kodem i wdrożeniem.

Po takiej ocenie możemy również dostarczać wsparcie dla prac zrealizowanych przez innego partnera Dynamics. Sprzedajemy dodatkowe subskrypcje Dynamics 365 zgodne z rocznym audytem Microsoft. Przy okresowym odnowieniu planów Business Ready Enhancement Plan oferujemy proporcjonalne kredytowanie pierwszego roku umowy wsparcia technicznego w podziękowaniu za Państwa zaufanie.

Usługi wsparcia

Wsparcie świadczone jest za pośrednictwem opartego na przeglądarce internetowej, narzędzia do raportowania (Team Foundation Server), które jest monitorowane w uzgodnionych godzinach pracy – w razie potrzeby może obejmować wsparcie w rozszerzonych godzinach. Nasz menedżer wsparcia przeanalizuje sytuację i zdiagnozuje problem w gwarantowanym czasie.

Koszty wsparcia

Wsparcie ANEGIS świadczone jest na podstawie kontraktów, w których niewielkie miesięczne honorarium obliczane jest na podstawie liczby licencjonowanych użytkowników. Następnie uzgadniamy liczbę zgłoszeń i godzin wsparcia. Niewykorzystane godziny mogą zostać przeniesione na później i wykorzystane do innych zadań programistycznych.

Zakres wsparcia

Oprócz systemu Microsoft Dynamics 365 jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wsparcie i usługi dla następujących produktów powiązanych:

  • ‍Narzędzie do raportowania Atlas
  • Wsparcie techniczne SQL Server
  • Usługi SharePoint
  • SQL Server Reporting Services
  • Usługi migracji danych dla Dynamics, SQL Server i Windows Server

Usługi opcjonalne

Jako zapewniający kompleksowe usługi złoty partner Microsoft Dynamics możemy zaoferować Państwu następujące usługi dodatkowe:

  • ‍Wsparcie doradcze na miejscu
  • Doradztwo w zakresie nowych projektów lub żądania wprowadzenia zmian
  • Wsparcie wdrożenia np. migracja danych, zarządzanie zmianą, ocena procesu, wsparcie lokalnego wdrożenia projektu, kopie zapasowe, zaawansowane szkolenia Microsoft Dynamics
Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu
Po wpisaniu danych kontaktowych, nasz konsultant niezwłocznie sie z Państwem skontaktuje.
Thank you for contacting us. One of our consultants will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form