Wdrożenia systemów ERP

Wdrożenia systemów ERP

Nie ma uniwersalnego projektu wdrożenia ERP, bo każda firma jest inna i ma inne potrzeby. ANEGIS rozpoznaje te potrzeby i wdraża systemy ERP tak, aby wszystkie zaspokoić.

Wdrożenie systemu ERP jest fundamentem cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa. A transformacja działalności to narzędzie, dzięki któremu sprostają Państwo rosnącym wymaganiom klientów i przyspieszą swoje procesy biznesowe.

Zależy nam na sukcesie każdej implementacji rozwiązania, dlatego we wdrożeniach ERP bierze udział zespół doświadczonych specjalistów. W zależności od projektu angażujemy architektów rozwiązań, konsultantów, programistów, trenerów, testerów i personel pomocy technicznej.

Nasi specjaliści wdrożyli Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu minimalizujemy ryzyko niepowodzenia projektu oraz dbamy o spełnienie oczekiwań klienta.

Co zyskają Państwo za sprawą wdrożenia systemu ERP w przedsiębiorstwie?

 • Proces wdrożenia ERP wymusza uporządkowanie procesów w firmie.
 • Wdrożenie precyzuje role i zakres odpowiedzialności za działania w systemie.
 • System przekazuje dokładne informacje o stopniu realizacji danego procesu w odniesieniu do dowolnego innego procesu.
 • System przelicza wszystkie dane i proponuje najbardziej optymalne rozwiązania do akceptacji przez pracowników.
 • Nowoczesna platforma poprawia komfort pracy, ponieważ wszystkie informacje są skupione w jednej aplikacji z przyjaznym interfejsem.
 • System jest na tyle uporządkowany, że wystarczy raz wprowadzić dane.
 • Aplikacja umożliwia łatwe i szybkie budowanie raportów ze wszystkich dostępnych danych.

Nasz konsultant opowie Państwu o szczegółach wdrożenia systemu ERP

Metodyka prowadzenia projektu wdrożenia ERP

Każdy projekt, aby zakończył się sukcesem, musi być profesjonalnie zarządzany. My pracujemy według metodyki, która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu ERP i współpracy z klientami, dla których realizowaliśmy projekty m.in. iStone, Capgemini i Hitachi. Opieramy się na metodyce Sure Step opracowanej przez Microsoft i przeznaczonej do wdrażania systemu Microsoft Dynamics.  

Kluczowym elementem metodyki ANEGIS jest strategia. Stosujemy technikę odwrotnego nakładu pracy, wkładając największy wysiłek w opracowanie projektu rozwiązania. Tworzymy prototyp rozwiązania, zalecamy również standardowe rozwiązanie zamiast modyfikacji – każda decyzja dotycząca wykonania modyfikacji poprzedzona jest analizą biznesową. Nasza metodyka sprawdziła się we wdrożeniach systemu zarówno dla 50, jak i 27 000 użytkowników.

Zalety metodyki ANEGIS

 • Wdrożenie jest bezpieczne
 • Koszty wdrożenia zredukowane
 • Zadania lepiej zorganizowane
 • Parametryzacja i kod najwyższej jakości

Geograficzny obszar działalności dla projektów wdrożeniowych

ANEGIS specjalizuje się w realizacji wdrożeń Microsoft Dynamics 365 dla rozwijających się firm, głównie na terenie Europy.

Nasze doświadczenie, znajomość kultur i organizacji zdobyliśmy podczas wdrożeń na całym świecie. Dzięki temu potrafimy dopasować się do kultury organizacyjnej firmy, tak aby stać się Państwa zaufanym partnerem

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu
Po wpisaniu danych kontaktowych, nasz konsultant niezwłocznie sie z Państwem skontaktuje.
Thank you for contacting us. One of our consultants will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form