Wdrożenia systemów ERP

Wdrożenia systemów ERP

Zależy nam na sukcesie każdego wdrożenia, bo lubimy pozostawiać po sobie dobre wrażenie, dlatego oddajemy do Państwa usług zespół doświadczonych specjalistów.

Nasze zespoły architektów rozwiązań, konsultantów, programistów, trenerów, testerów i personelu pomocy technicznej są całkowicie oddane oprogramowaniu Microsoft Dynamics. Nasi specjaliści wdrożyli Dynamics 365 for Finance and Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX) w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Uzyskana wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zmniejszenie ryzyka niepowodzenia projektu oraz spełnienie Państwa oczekiwań.

Metodyka ALM/TFS

Udany projekt wymaga, oprócz innych rzeczy, silnej metodyki projektu.

Stosujemy uznane podejście oparte o wyodrębnione etapy: inicjacja, badanie, projektowanie, budowanie, przejście i obsługa. ANEGIS wykorzystuje Team Foundation Server z własnymi skryptami kompilacji, testami i wdrożeniami dla szybszego i wydajniejszego wdrażania projektów.

Geograficzny obszar działalności

ANEGIS specjalizuje się w realizacji wdrożeń Microsoft Dynamics 365 dla rozwijających się firm, głównie na terenie Europy.

Nasze doświadczenie, znajomość kultur i organizacji zdobyliśmy podczas wdrożeń na całym świecie. Dzięki temu przykładamy wagę i potrafimy dopasować się do Państwa kultury organizacyjnej, tak aby stać się Państwa zaufanym partnerem.

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu
Po wpisaniu danych kontaktowych, nasz konsultant niezwłocznie sie z Państwem skontaktuje.
Thank you for contacting us. One of our consultants will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form