Wdrożenia systemów ERP

Usługi programistyczne

Systemowi brakuje potrzebnych funkcji? Zespół doświadczonych programistów wyposaży Państwa aplikację w niezbędne elementy.

W ANEGIS starannie zebraliśmy wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół programistów specjalizujący się w Microsoft Dynamics 365 for Operations (dawniej Microsoft Dynamics AX). Ze względu na nasze długoterminowe zaangażowanie w szkolenia i rozwój jesteśmy w stanie oddać do Państwa dyspozycji największy w Europie dedykowany zespół Dynamics.

Identyfikacja wymagań

Nasze zespoły programistyczne Microsoft Dynamics 365 będą pracować na podstawie dokumentów projektu funkcjonalnego dostarczonych przez Państwa lub przygotowanych przez naszych konsultantów funkcjonalnych.

Następnie nasi architekci techniczni sprawdzą, czy projekt zawiera wszystkie wymagane szczegółowe informacje, jednocześnie identyfikując wszelkie możliwe błędy w budowie i użytkowaniu. W szczególnych przypadkach staramy się zredukować koszty omawiając z Państwem alternatywne rozwiązania, które gwarantują realizację wymaganych funkcji.

Szerokie spektrum umiejętności

Co najważniejsze, dostosowywanie systemu Microsoft Dynamics 365 wymaga udziału wielu specjalistów, których umiejętności nie ograniczają się tylko do programowania.

W ANEGIS każdy zespół programistyczny składa się z architekta technicznego, stratega, głównego programisty, menedżera jakości, młodszego programisty i grupy testerów. Nasze zespoły dostarczają sprawdzony kod i poprawki poprzez menedżerów kompilacji, którzy współpracują z klientem w celu wprowadzenia oprogramowania do odpowiedniego środowiska.

Metodyka wdrożenia

ANEGIS używa profesjonalnej metodyki wdrożeń, która została przetestowana, dopracowana i sprawdzona dzięki setkom implementacji.

Używając własnych skryptów kompilacji, testów i wdrażania jesteśmy w stanie realizować projekty bardziej wydajnie i przy niższych kosztach. W celu zarządzania dostawą i testowaniem spersonalizowanego kodu stosowane są rygorystyczne środki kontrolne. Zarządzanie wprowadzaniem kompilacji jest obsługiwane przez Team Foundation Server firmy Microsoft w celu śledzenia postępu na wielu pakietach roboczych i w oddziałach.

Poufność

W celu uniknięcia konfliktu interesów gwarantujemy pełną poufność przy realizacji projektów programistycznych. Na życzenie dostarczymy Państwu kopię umowy o zachowaniu poufności wraz z klauzulą o zakazie konkurencji.

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu
Po wpisaniu danych kontaktowych, nasz konsultant niezwłocznie sie z Państwem skontaktuje.
Thank you for contacting us. One of our consultants will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form