Wdrożenia systemów ERP

Dotacje UE na rozwiązania IT

Potrzebują Państwo funduszy na projekty IT? Pomożemy w uzyskaniu dotacji z UE na systemy i sprzęt informatyczny.

Proponujemy naszą pomoc w przygotowaniu i pozyskaniu dotacji, doborze odpowiednich narzędzi i dostosowaniu rozwiązań informatycznych. W ramach projektu gwarantujemy przeniesienie najlepszych światowych praktyk biznesowych do Państwa firmy. Przemyślane rozwiązania zapewnią nie tylko realny zwrot inwestycji, ale także zagwarantują jej bezpieczeństwo.

Rozwiązania, które mogą zostać sfinansowanie

Dotacja może obejmować zakup sprzętu oraz systemów informatycznych do zarządzania m.in. operacjami przedsiębiorstwa (ERP), produkcją MRP, relacjami z klientami (CRM), sprzedażą, dystrybucją, sprzedażą internetową (Retail), magazynami (w tym magazynami wysokiego składowania - WMS), analizami biznesowymi (Business Intelligence) i wieloma innymi.

Korzyści

Zarządzanie magazynem wysokiego składowania

Optymalizacja gospodarki magazynowej poprzez: zmniejszenie stanów magazynowych, eliminacje pomyłek przy wydawaniu towarów, wprowadzenie kontroli numerów serii /partii, skrócenie czasu realizacji zamówień, kontrolę lokalizacji towarów, automatyzację inwentaryzacji i wiele więcej.

Zarządzanie produkcją

Redukcja kosztów produkcji poprzez optymalizacje zasobów produkcyjnych, eliminacje niepotrzebnych przerw, automatyzacje procesu planowania produkcji oraz zmiany planu produkcyjnego w nagłych sytuacjach. Ponadto precyzyjne zbieranie informacji z maszyn, urządzeń oraz wag, automatyczne dopasowanie planów zaopatrzenia do planów produkcyjnych i wiele więcej.

Zarządzanie finansami

Automatyzacja rozliczeń, eliminacja pomyłek i błędów, obsługa JPK, gwarancja zgodności z obowiązującymi i wprowadzanymi przepisami prawa podatkowego  Polsce i za granicą, obsługa rozliczeń w firmach wielooddziałowych oraz w grupach podmiotów powiązanych, obsługa w większości języków europejskich. Zaawansowane narzędzia kontrolingowe umożliwiające tworzenie własnych raportów i zestawień.

Zarządzanie sprzedażą

Automatyzacja kontaktów z klientami, ułatwienie kontroli, zarządzania i rozliczania własnego zespołu handlowców. Optymalizacja działań marketingowych, automatyzacja planowania sprzedaży i rozliczania planów produkcyjnych, budżetowanie oraz wiele innych funkcji.

Zarządzanie zaopatrzeniem

Obniżenie kosztów poprzez: optymalizację zamówień na podstawie umów zawartych z dostawcami z uwzględnieniem zawartych w nich rabatów, progów, terminów, minimów logistycznych. Automatyczne przygotowywanie propozycji zamówień na podstawie planów zaopatrzenia, sprzedaży, produkcji.

Zarządzanie siecią sklepów

Obsługa szybkiej sprzedaży z użyciem skanerów i terminali płatniczych. Integracja z POS, kasami i drukarkami fiskalnymi. Automatyzacja zarządzania siecią sklepów, a w tym: zbiorcze zarządzanie cennikami oraz rabatami. Ponadto automatyzacja formalności związanych z obsługą dostaw i rozliczania sklepów. Automatyzacja wymiany dokumentów z placówkami handlowymi.

Raportowanie, analizy business intelligence

Automatyzacja przygotowywania, dystrybuowania i optymalizowania raportów. Narzędzia ułatwiające analizowanie informacji z możliwością „drążenia” informacji od ogólnych do najbardziej szczegółowych. Pełna integracja Microsoft Excell oraz wieloma innymi narzędziami ułatwiającymi analizę, obróbkę, agregację i prezentację danych.

Sprzedaż internetowa B2C, B2B

Automatyzacja obsługi zamówień od klientów biznesowych i indywidualnych.  Automatyzacja obsługi zamówień oraz wsparcie w pełni elektronicznej wymiany informacji i dokumentów z klientami. Wykorzystanie najnowszych trendów i rozwiązań w zakresie projektowania, ergonomii i responsywności.

Zarządzanie procesami realizacji usług i projektów

Drobiazgowe budżetowanie, harmonogramowanie i rozliczanie długoterminowych umów handlowych. Optymalizacja zasobów, w tym: możliwość elastycznego definiowania etapów i zadań zgodnie z podpisaną umową.

Zarządzanie serwisem

Automatyzacja rozliczania kosztów zleceń serwisowych, optymalizacja procesu serwisowego, a także narzędzia wspierające podział i rozliczanie zadań oraz ułatwiające dokumentowanie procesu serwisowego.

Obieg dokumentów - Work-Flow

Automatyzacja procesu zarządzania dokumentacją oraz związanych z nim zadań. Optymalizacja procesu gromadzenia i przetwarzania dokumentów i zadań (wewnętrznych i zewnętrznych przedsiębiorstwa).

Obsługa JPK

Zautomatyzowane przygotowanie, obsługa, walidacja i przesyłanie do Urzędu Skarbowego jednolitego pliku kontrolnego wg. pięciu schematów: ewidencja zakupu i sprzedaży VAT, księgi rachunkowe, magazyn, faktury vat, wyciągi bankowe.

Dlaczego ANEGIS

ANEGIS jest jednym z europejskich liderów w optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach w oparciu o światowej klasy rozwiązania informatyczne Microsoft Dynamics. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń na rynku angielskim, skandynawskim i polskim, w przedsiębiorstwach: produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz zajmujących się świadczeniem usług profesjonalnych.

W ramach współpracy z ANEGIS zyskają Państwo dedykowany zespół składający się ze specjalisty ds. pozyskiwania środków europejskich, konsultantów ds. wdrożeń Microsoft Dynamics (z 25-letnim doświadczeniem) oraz programistów.

Jako jeden z nielicznych złotych partnerów firmy Microsoft działamy według metodyki wdrożeniowej na bazie ALM / TFS. Metodyka ta umożliwiła nam skuteczne prowadzenie wdrożeń w projektach od 10 do 12 000 użytkowników.

Formularz kontaktowy
Zapraszamy do kontaktu
Po wpisaniu danych kontaktowych, nasz konsultant niezwłocznie sie z Państwem skontaktuje.
Thank you for contacting us. One of our consultants will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form